Przyrodnicza edukacja dla dzieci i młodzieży

Zespół

· Poznaj nasz zespół ·

Justyna Skowrońska-Ciołek

Nazywam się Justyna Skowrońska-Ciołek i jestem pasjonatką przyrody oraz nauk przyrodniczych. Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją biologii roślin. Moje zainteresowania obejmują badania nad różnorodnością biologiczną oraz wpływem człowieka na środowisko naturalne. Moja fascynacja przyrodą kształtowała się od najwcześniejszych lat i od zawsze dzieliłam się swoją pasją z innymi. Jestem przekonana, że zrozumienie i poszanowanie przyrody to klucz do zachowania równowagi ekologicznej. Dlatego angażuję się w działania edukacyjne, organizuję warsztaty, wykłady i projekty edukacyjne dla innych pasjonatów z różnych grup wiekowych. Wierzę, że zdobyta wiedza skłania do szacunku i troski o naszą planetę.

Paulina Czyżowicz

Jestem absolwentką biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonuję się otaczającym światem. Lubię wiedzieć dlaczego. Z chęcią dzielę się swoimi odkryciami- „zarażając” wiedzą. Świat bakterii, życie termitów, tajemne zakamarki ludzkiego organizmu, czy zjawiska pogodowe nie są mi obce. Oswajam je i pomagam poznać je młodzieży.

Agnieszka Konowalik

Jestem biologiem z pasji i wykształcenia. Szczególnie interesuje mnie ochrona środowiska i podejmowanie działań mających na celu zachowanie jeszcze istniejących siedlisk zwierząt i roślin. Jako mama rozumiem też jak ważną rolę dla środowiska odgrywa edukacja – odpowiednie przekazanie dzieciom zainteresowania i szacunku dla przyrody. Chciałabym „zarazić” dzieci chęcią obserwacji otaczającego świata i pomagać im rozumieć to co obserwują. Poza przyrodą, lubię podróżować, poznawać inne kultury, interesuje mnie słowiańska historia i kultura oraz polskie tradycyjne obrzędy.

Maciej Makoś

Jestem absolwentem biologii środowiskowej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pasjonuję się przyrodą od najmłodszych lat, a moją największą miłością są rośliny, co nie znaczy, że inne elementy przyrody się dla mnie nie liczą. Interesuję się też wszelako pojętą ekologią oraz ochroną środowiska.  Wierzę w to, że to właśnie dzieci są naszą nadzieją na przyszłość, dlatego wkładam całą moją pozytywną energie w nauczanie ich. Po pracy swój czas spędzam głownie w pobliżu natury, pracując w moim permakulturowym ogrodzie, zbierając zioła czy zażywając kąpieli leśnych.

Agnieszka Jabłońska

Kim jestem? Osobą, która zachwyca się otaczającym ją światem, pięknem roślin i zwierząt. Chęć poznawania tego, co mnie otacza zaprowadziły mnie na studia biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego. W pracy z dziećmi i młodzieżą staram się zarazić ich entuzjazmem i radością, oraz wyjaśniać obserwowane zjawiska. Lubię kiedy mogę towarzyszyć podopiecznym w poznawaniu świata, a emocje i entuzjazm, jakie towarzyszą naszym spotkaniom są dla mnie największą nagrodą. Po pracy jestem miłośniczką górskich pieszych wycieczek, maniaczką kwiatów doniczkowych oraz osobą uwielbiającą odkrywać nowe miejsca zwłaszcza na rowerze.

Aleksandra Mikołajczak

Fascynuje się biologią człowieka przez co jestem absolwentką kierunku o tej samej nazwie, który ukończyłam na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Oprócz zainteresowania budową ludzkiego ciała ciekawi mnie także świat roślin. Hoduję rośliny tropikalne oraz zajmuje się ich rozmnażaniem w różny sposób w zależności od gatunku. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi i przekazywać im moją wiedzę, chwilę spędzone z maluchami dają mi dużo energii i satysfakcji. Jestem osobą otwartą na świat, która uwielbia przebywać na łonie natury, lubię także podróżować, aby poznawać kulturę i architekturę innych krajów. W wolnym czasie spędzam czas z moim kotem czytając kryminały lub rysując.  

Klaudia Gordziejewska

Odkąd stałam się świadomą istotą towarzyszy mi głód wiedzy, który prowadzi mnie na co dzień i który pozwala odnaleźć wiele różnych perspektyw. Uwielbiam zastanawiać się nad tym „jak”, ale zdecydowanie bardziej interesuje mnie odpowiedź na to najbardziej dziecięce pytanie: „dlaczego”.
Interpretuję siebie jako jedną ze składowych ekosystemu i swoimi życiowymi wyborami staram się przyczyniać się do wzrostu świadomości i wrażliwości na otaczający nas świat.
Każdego dnia oprócz mojej własnej perspektywy łapię też perspektywę mojego psa, który to otaczający nas świat poznaje w całkowicie odmienny, a jednocześnie tak niesamowicie wartościowy sposób.
Akademicko związana jestem z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu.
Głęboko wierzę, że rozwój samoświadomości pozwala na podejmowanie decyzji w zgodzie z samym sobą i w zgodzie ze światem przyrody. 
 

Zapraszamy do zespołu

-> prowadzenie zajęć ekologiczno-przyrodniczych dla dzieci i młodzieży

-> Wyślij CV

 

 

Profesjonalizm

W przyrodniczy świat dzieci wprowadzają wykształceni specjaliści z wykształceniem kierunkowym i przygotowaniem pedagogicznym.

Doświadczenie

Tysiące przeprowadzonych warsztatów. Półkolonie, Zimowiska, Zajęcia Edukacyjne, Gry Terenowe, Zabawy Edukacyjne, Kursy z Biologii.

Wygodne rozliczenia

Płatności przelewem. Faktura po zajęciach – przedszkola, szkoły, gminy. Opłaty semestralne i roczne – kursy stacjonarne, Rada Rodziców.

Pomoce dydaktyczne

Stale rozbudowujemy ogromną bazę profesjonalnych pomocy dydaktycznych. Aktywnie odpowiadamy na potrzeby rozwoju.

.
Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem
Konfucjusz (Kong Fuzi)