Przyrodnicza edukacja dla dzieci i młodzieży

Zespół

· Poznaj nasz zespół ·

Justyna Skowrońska-Ciołek

Jestem zapalonym przyrodnikiem, a przekazywanie wiedzy dzieciom to moja pasja. Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją biologii roślin. Uwielbiam bliski kontakt z dziećmi. Stwarzać im warunki do samodzielnego odkrywania przyrodniczego świata. Pobudzać ich twórczy potencjał. Od 14 lat jestem zaangażowana w różne projekty przyrodnicze skierowane do najmłodszych. Dzięki nim zdobyłam doświadczenie potrzebne do pracy w placówkach szkolno-przedszkolnych. Prywatnie jestem roślino-maniakiem, który bezgranicznie uwielbia zwierzęta wszelkiej maści.

Paulina Czyżowicz

Jestem absolwentką biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonuję się otaczającym światem. Lubię wiedzieć dlaczego. Z chęcią dzielę się swoimi odkryciami- “zarażając” wiedzą. Świat bakterii, życie termitów, tajemne zakamarki ludzkiego organizmu, czy zjawiska pogodowe nie są mi obce. Oswajam je i pomagam poznać je młodzieży.

Agnieszka Konowalik

Jestem biologiem z pasji i wykształcenia. Szczególnie interesuje mnie ochrona środowiska i podejmowanie działań mających na celu zachowanie jeszcze istniejących siedlisk zwierząt i roślin. Jako mama rozumiem też jak ważną rolę dla środowiska odgrywa edukacja – odpowiednie przekazanie dzieciom zainteresowania i szacunku dla przyrody. Chciałabym “zarazić” dzieci chęcią obserwacji otaczającego świata i pomagać im rozumieć to co obserwują. Poza przyrodą, lubię podróżować, poznawać inne kultury, interesuje mnie słowiańska historia i kultura oraz polskie tradycyjne obrzędy.

Maciej Makoś

Jestem absolwentem biologii środowiskowej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pasjonuję się przyrodą od najmłodszych lat, a moją największą miłością są rośliny, co nie znaczy, że inne elementy przyrody się dla mnie nie liczą. Interesuję się też wszelako pojętą ekologią oraz ochroną środowiska.  Wierzę w to, że to właśnie dzieci są naszą nadzieją na przyszłość, dlatego wkładam całą moją pozytywną energie w nauczanie ich. Po pracy swój czas spędzam głownie w pobliżu natury, pracując w moim permakulturowym ogrodzie, zbierając zioła czy zażywając kąpieli leśnych.

Agnieszka Jabłońska

Kim jestem? Osobą, która zachwyca się otaczającym ją światem, pięknem roślin i zwierząt. Chęć poznawania tego, co mnie otacza zaprowadziły mnie na studia biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego. W pracy z dziećmi i młodzieżą staram się zarazić ich entuzjazmem i radością, oraz wyjaśniać obserwowane zjawiska. Lubię kiedy mogę towarzyszyć podopiecznym w poznawaniu świata, a emocje i entuzjazm, jakie towarzyszą naszym spotkaniom są dla mnie największą nagrodą. Po pracy jestem miłośniczką górskich pieszych wycieczek, maniaczką kwiatów doniczkowych oraz osobą uwielbiającą odkrywać nowe miejsca zwłaszcza na rowerze.

Adriana Gardian

Jestem absolwentką chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem oraz niekończącym się źródłem radości i satysfakcji. Na zajęciach staram się pobudzić w dzieciach ciekawość do otaczającego świata. Jestem miłośniczką zwierząt, a w szczególności psów. W czasie wolnym uwielbiam spacerować z moim psem Zeusem oraz podróżować i poznawać nowe miejsca. W pracy uśmiech i radość dzieci jest dla mnie najlepszą nagrodą, a także motywacją na każdy kolejny dzień.

Aleksandra Woszczyna

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunku optyka z tytułem inżyniera. Na studiach doskonale poznałam najważniejszy ze zmysłów człowieka – wzrok, to za jego sprawą dociera do nas większość informacji z otoczenia. Nieskończenie barwna paleta życia zainspirowała mnie do poznania świata przyrody i tak zainteresowało mnie ziołolecznictwo, aromaterapia i permakultura. Dzięki pogodzie ducha swobodnie czuję się w relacji z dziećmi i młodzieżą, dlatego z przyjemnością odkrywam z nimi tajemnice przyrody. Bardzo lubię podróżować, ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku, więc chętnie wybiorę się na edukacyjną wycieczkę terenową.

Zapraszamy do zespołu

-> prowadzenie zajęć ekologiczno-przyrodniczych dla dzieci i młodzieży

-> Wyślij CV

 

 

Profesjonalizm

W przyrodniczy świat dzieci wprowadzają wykształceni specjaliści z wykształceniem kierunkowym i przygotowaniem pedagogicznym.

Doświadczenie

Tysiące przeprowadzonych warsztatów. Półkolonie, Zimowiska, Zajęcia Edukacyjne, Gry Terenowe, Zabawy Edukacyjne, Kursy z Biologii.

Wygodne rozliczenia

Płatności przelewem. Faktura po zajęciach – przedszkola, szkoły, gminy. Opłaty semestralne i roczne – kursy stacjonarne, Rada Rodziców.

Pomoce dydaktyczne

Stale rozbudowujemy ogromną bazę profesjonalnych pomocy dydaktycznych. Aktywnie odpowiadamy na potrzeby rozwoju.

.
Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem
Konfucjusz (Kong Fuzi)