Przyrodnicza edukacja dla dzieci i młodzieży

Zajęcia stacjonarne

Centrum Edukacji i Rozwoju przy al. Lipowej 25/5

Nasze Centrum Edukacji i Rozwoju powstało, aby wspomagać i udostępniać interaktywne urządzenia i eksponaty, umożliwiające Uczestnikom kursów, korepetycji, zajęć w Klubach –  samodzielne przeprowadzenie doświadczeń lub obserwacji. Celem działania Centrum jest upowszechnianie krajowych i światowych osiągnięć nauki i techniki, a w szczególności wyjaśnianie natury otaczających nas zjawisk i procesów przy pomocy naukowych narzędzi.

Centrum Edukacji i Rozwoju wyposażone jest w nowoczesne narzędzia, liczne bogate zbiory, itp. – które uatrakcyjniają prowadzone zajęcia. Do dyspozycji naszych kursantów jest m.in.:

  • sala laboratoryjna
  • profesjonalnie wyposażona pracownia dydaktyczna m.in. z liczną i bogatą kolekcją owadów i pajęczaków, ogromną kolekcją różnorodnych minerałów
  • wysokiej klasy rzutniki
  • tablica multimedialna
  • stanowiska do indywidualnych zajęć z mikroskopowania dla 10 osób
  • profesjonalne mikroskopy
  • mikrotom do przygotowywania preparatów mikroskopowych

W salach oraz w przygotowanych pomieszczeniach dydaktycznych odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz kursy i wykłady dla dzieci i młodzieży.

Profesjonalna oferta edukacyjna

Warsztaty i kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone w roku szkolnym, w weekendy, wakacje letnie i ferie zimowe

Krok 1

Wybierasz kurs
Wysyłasz zgłoszenie

Krok 2

Podpisujesz formularz z danymi

Krok 3

Realizujemy warsztaty i kursy
w Centrum Edukacji i Rozwoju

· Zajęcia stacjonarne w Centrum Edukacji i Rozwoju przy al. Lipowej 25/5 ·

Sobotnie warsztaty przyrodnicze mające na celu rozwinięcie zamiłowania do otaczającego świata oraz ciekawość w odkrywaniu go na co dzień. Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji i Rozwoju przy Parku Skowronim, w co 2 sobotę miesiąca.

W trakcie letnich wakacji przez kilka tygodni, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:30 zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach tematycznych „Lato z Przyrodą”!

W okresie zimowym, w trakcie ferii od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:30 zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach tematycznych „Zima z Przyrodą”!

Poruszamy tematy, które ciekawią i bezpośrednio dotyczą przedszkolaków czy uczniów. Wprowadzamy ich w fascynujący świat zwierząt, roślin, grzybów i mikroorganizmów, tłumaczymy “jak działa” wszechświat i człowiek. 

BRAK MIEJSC

Classes in English. Dedicated to the most interesting aspects of nature. Discussing topics that interest and directly relate to preschoolers or pupils. Inviting children to the fascinating world of animals, plants, fungi and microorganisms.

NO VACANCY

Kursy z Biologii

Kursy dla uczniów klas szkoły podstawowej od 4 do 8. W czasie trwania kursu dzieci i młodzież poznają wiedzę z zakresu przewidzianego w podstawie programowej, ale poszerzą ją o ciekawe zagadnienia, posługując się w tym celu specjalistycznymi pomocami dydaktycznymi.

Sprawdzony partner na lata

Znamy potrzeby uczestników naszych kursów. To sprawia, że wszystkie warsztaty i zajęcia przebiegają zgodnie z oczekiwaniami.

Jedyna taka usługa na rynku

Stworzyliśmy markę, która świadczy w pełni profesjonalne usługi edukacji dla dzieci i młodzieży w zakresie nauk przyrodniczych.

.
Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem
Konfucjusz (Kong Fuzi)