Przyrodnicza edukacja dla dzieci i młodzieży

FAQ pytania i odpowiedzi

Przedszkole i szkoła

W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailem lub uzupełnić formularz REZERWACJI i poczkać na kontakt zwrotny z naszej strony.

Przyroda i JA prowadzi zajęcia we Wrocławiu i najbliższych okolicach, czyli Oleśnicy, Jelczu-Laskowicach, Długołęce, Wysokiej, Galowicach, Żernikach Wrocławskich, Lutyni…

Cena zajęć uzależniona jest od liczby grup w placówce oświatowej, częstotliwości zajęć oraz liczby dzieci uczestniczących w zajęciach. W celu uzyskania oferty cenowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Tak, wszyscy Klienci otrzymują faktury po przeprowadzonych zajęciach. Opłaty przyjmowane są przelewem na konto.

Preferowana grupa to 15-20 dzieci. W taki grupie pracuje się efektywnie. Każdy z uczestników zajęć ma możliwość aktywnego uczestnictwa i współtworzenia zajęć z Edukatorem prowadzącym.

Tak, Przyroda i JA prowadzi cykl Zajęć Terenowych.

Nie, ponieważ Przyroda i JA dostosowuje tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb każdego przedszkola i każdej szkoły. Do wyboru jest kilkaset różnych zagadnień… aktywnie wspieramy przygotowanie harmonogramów dla każdej grupy i każdej placówki.

Czas trwania zajęć jest dostosowany do wieku dzieci. 
• 20 minut dla dzieci w wieku 2-3
• 30-45 minut dla dzieci w wieku 3-6
• 45-60 minut dla dzieci w wieku 6-12

Tak, Przyroda i JA prowadzi zajęcia w języku angielskim The Science of Nature.

Zajęcia stacjonarne

To proste. Pod wybranym kursem na stronie Zajęcia Stacjonarne wystarczy kliknąć przycisk „Zapisy” i uzupełnić krótki formularz.

Tak! Zapraszamy na cykl zajęć Lato z Przyrodą o okresie wakacyjnym oraz Zima z Przyrodą w okresie ferii zimowych. Aktualna oferta również na stronie Facebook.

We Wrocławiu, przy al. Lipowej 25/5, w naszym Centrum Edukacji i Rozwoju. Szczegóły: jak dojechać.

To proste! Przelewem, na podstawie przesłanej przed zajęciami faktury. Tak jest wygodnie i bezpieczenie.

Oczywiście tak. Mamy w ofercie zajęcia stacjonarne Nature Lover w języku angielskim.

Tak! Profesjonalne korepetycje z Biologii, pełne i kompletne kursy powtórzeniowe dla uczniów klas 4., 5., 6., 7. i 8., kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty są w ofercie naszej marki Biologia i JA.

Tak. W soboty prowadzimy kurs Miłośnik Przyrody dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

W zależności od wybranego kursu ceny są różne. Szczegóły zawsze pod wybranym kursem na stronie Zajęcia Stacjonarne.

Tak! Profesjonalne korepetycje z Biologii, pełne i kompletne kursy powtórzeniowe dla uczniów klas 4., 5., 6., 7. i 8., kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty są w ofercie naszej marki Biologia i JA.

Informacje ogólne

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych Edukatorów z wyższym wykształceniem kierunkowym oraz uprawnieniami pedagogicznymi.

Nasza obszerna baza pomocy dydaktycznych obejmuje różne i rozmaite modele, plansze i schematy, mikroskopy, szkło i sprzęt laboratoryjny, okazy: zatopione w pleksi, preparowane oraz okazy żywe. Łącznie to kilkanaście tysięcy pozycji…

Kontakt telefoniczny funkcjonuje w dni robocze, od godziny 08:00 do 16:00. Jeśli nie odbieramy telefonu, zapewne prowadzimy lub przygotowujemy zajęcia. Oddzwaniamy! Możliwy jest też kontakt email: biuro@PrzyrodaiJA.pl 

.
Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem
Konfucjusz (Kong Fuzi)